X
app icon
Fussilet Vakfı
İyilikte Yarışmak İçin
İNDİR
Benim Hikayem

En Güzel Heyecan | Aysel Kara Tokel

  • 29.10.2017

“Bundan iki yıl önce sizi (Hafsa Taşkıran) takibe aldığımda bu sevda başladı bende.
Her gün sayfanıza girip, resimlerinizi, paylaştığınız yazıları okuyarak daha da kenetlendim sanki; ee hali ile eşimde bu yolda sevdalıydı. Bendeki değişikleri fark etti. ‘Ne oldu sana’ sorusu ‘işte bu sayfayı, bu hanımefendiyi takibe alıp, yazıları, paylaşımları beni çok etkiledi’ dememle arefe günü (ertesi gün bayramdı) gidip ilk feracemi aldık bir heyecan ile ama nasıl bir heyecan, içim kıpır kıpır yazmak ile ifade edilemez.

Rabbim sizden razı olsun. Namazıma da o gün başladım. Sureleri pek bilmezdim. İnternetten açıp ezberledim.

Ve bu yolda inşaallah daim eder Yüce Rabbim. Allah sizden bin kere razı olsun. Her namazımda duamdasınız. Bütün kötülüklerden korusun Rabbim sizi. Ne muradınız var ise versin. Hiç kimse incitmesin sizi. Yüzünüze hüzün, acı düşmesin.

Bu arada benim ailemde hiç kapalı yok. Çok tepki gösterdi ailem bana. Tepki gösteren, beni bu halimle görmek istemediklerini açık söz ile beyan eden arkadaşlarım çok oldu ve görüşmüyorlar da. Olsun Rabbim onlara da bu sevdayı tattırsın inşaallah. Her gün onlara da dua ediyorum.

Böyle benim hikayem.
Sizden Rabbim razı olsun. Bu sevdayı bana aşıladınız. Her daim bir heyecanla namazımı kılıyorum.”
.
.
.
Böylesi güzelliklere ne söylense, ne yazılsa az bile kalır yanında. Bir kez daha adına aynı mutlulukla çok sevindim. İçten, samimi ve sıcacık duan için yürekten bir “Amin” der ve Rabbim senden de razı, dava yolun daim olsun değerli kardeşim.

Aysel hanıma, hikayesini bize ulaştırdığı için teşekkür ederiz.
Allah Teala, imanınızı, ilminizi artırsın. Dosdoğru yolunda, sağlam adımlarla yürüyen saliha kullarından eylesin.
Selametle..

 

Hafsa Taşkıran

Yorum Yap

Paylaş

5 Dakika Sonrası | Neslihan Sağlam

“Benim içimde Allah sevgisi hep vardı. Yalnız bunu hep içimde ve gece dualarımda dillendirirdim. Böyle başladı ve her zaman Allah’a yalvardım, ‘Bana kapanmayı, imanımı çoğaltmayı nasip et’ diye. Derken, 8…

İNCELE

Yorum Yapın

>