X
app icon
Fussilet Vakfı
İyilikte Yarışmak İçin
İNDİR
Duyurular

Dünyaca Ünlü Hafız İstanbul’da

 • 05.05.2014

Dünyanın en sevilen ve kıraatı en çok dinlenen hafızlarından olan Cidde Furkan Camii imamı Ebubekir Şatıri düzenleyeceğimiz bir organizasyon ile 24 Mayıs 2014 Cumartesi akşamı Saat 20:00’da İstanbul Sultanahmet Camii’nde olacaktır.

Her yıl dünyanın pek çok ülkesinde düzenlenen Kur’an programlarına davet edilen Şatıri, daha önce de Avustralya, İngiltere, Güney Afrika, Mısır, Malezya ve bunun gibi daha pek çok ülkede gerçekleştirilen Kur’an programlarına katıldı.

fussilet Kuran Merkezi olarak kendisini ülkemizde tekrar ağırlamaktan heyecan duyuyoruz. Ayrıca bizi kırmayıp davetimizi gönülden kabul ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz.

Programın içeriği ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse,

Program Sultanahmet Camii hafızlarının okuyacağı Kur’an’ı Kerim tilaveti ile başlayacaktır. Daha sonra Ebubekir Şatıri ile kılınacak akşam namazının ardından İstoç Camii hafızı Bünyamin Topçuoğlu ve Eyüp Sultan Camii hafızı Erhan Mete hocalarımız ile Ebubekir Şatıri’nin Kur’an tilaveti ve hep birlikte yapılacak duayla devam edecektir.

Çok değerli hocalarımızı ve dünyaca ünlü hafızı canlı dinleyip birlikte namaz kılabileceğiniz ve dua edebileceğiniz bu özel programa imkanı olan herkesin katılmasını tavsiye ediyoruz.

İnşaallah organizasyon günü görüşmek dileğiyle…

Bu organizasyon DPI Film, Botanic Ecza ve Technoone sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.

Yorum Yap

Paylaş

Biz Dünyayı Değiştirirken Bizimle Birlikte Olun!

fussilet Kuran Merkezi’nin dünyada görüntüleme almadığı hiçbir kara parçası olmadığını ve sadece YouTube üzerinde milyarlarca dakika izlendiğini biliyor muyudunuz? Şimdi sizler de bu büyük mücadeleye bağışlarınız ile destek olarak, biz…

GİT

Yorum Yapın

 • sinan kurtul dedi ki:

  şimdiden teşekkürler

 • sinan kurtul dedi ki:

  hizmetleriniz için teşekkür ediyorum. sizden ricam salman al uteybi ve hazzal al balusi nin kıraatlarıyla daha fazla sure alt yazı çalışması yapmanız .

  • Fussilet Vakfı dedi ki:

   Salman al Utaybi ve Hazza al Balushi programımızda var. Zamanla inşaAllah yayınlanmaya devam edecektir.

 • >